actie april
April… wat is het toch vaak een heerlijke maand. De dagen worden langer, Pasen staat voor de deur, het aspergeseizoen gaat van start en we sluiten de maand feestelijk af met Koningsdag.

Dit is hét moment om te genieten aan tafel. Verrijk je aspergegerechten met een prachtig bijpassende wijn, of geef je Paasbrunch nét dat beetje extra met een smaakvol gerecht en een heerlijke wijn erbij. Laat je inspireren door onze Wijnen van de Maand van het Duitse wijnhuis Korrell – inclusief een bijpassend recept.

Op zoek naar iets feestelijks? Schenk een sprankelend glas bubbels in of verras je gasten met een frisse mimosa: een eenvoudige cocktail van mousserende wijn en sinaasappelsap, perfect in zonnig lentekleur geel.

Of je nu uitgebreid kookt of gewoon wilt genieten van een goed glas wijn: de selectie van deze maand is veelzijdig en past bij tal van gerechten en momenten. Neem vooral een kijkje bij de wijnen voor extra wijn-spijstips en inspiratie.

En natuurlijk hebben we ook voor de gezellige borrelmomenten – óók tijdens Koningsdag – een aantal heerlijke wijnen voor je geselecteerd.

Kortom: alle ingrediënten voor een smaakvolle en feestelijke maand.

Geniet ervan! 🍷

Wil je meer informatie of wijn-spijstips?

Bel of app: 06 304 965 22
Of mail: info@mivino.nl

per pagina
sorteer op
  • 🍽️ recept & aanbieding

    Pouilly Fumé Elisa - Didier Pabiot - ongefilterd
    Pouilly Fumé Elisa - Didier Pabiot - ongefilterd

    Ontdek de frisse elegantie van Elisa van Pabiot: een levendige witte wijn met citrus, groene appel en mineraliteit. De wijn is een perfecte weerspiegeling van het magische terroir van Pouilly Fumé. Een wijn met finesse!

    € 25,95 € 23,35
  • 🍽️ recept & aanbieding

    Rotari Cuvée 28 brut
    Rotari Cuvée 28 brut

    Deze Italiaanse mousserende wijn is gemaakt volgens de Metodo Classico. Hij is uitermate elegant, vol van smaak met een verfrissende mousse. Perfect bij feestelijke gelegenheden of om te serveren bij het diner.

    € 14,50 € 13,05
  • 🍽️ recept & aanbieding

    Rotari Cuvée 28 rosé
    Rotari Cuvée 28 rosé

    Feestelijk mousserende rosé uit het noorden van Italië, die gemaakt is volgens de Metodo Classico. Natuurlijk bij uitstek geschikt om mee te proosten, maar schenk deze rosé ook eens bij het aperitief of lichtere dinergerechten!

    € 14,50 € 13,05
  • aanbieding

    Verdejo - by Latúe
    Verdejo - by Latúe

    Een overtuigende wijn met heerlijk rijp fruit, een fijne frisheid en met een sappige, lange afdronk. De wijnen van de Verdejo druif uit Spanje, zijn niet meer weg te denken! En deze wijn van Latúe is ook nog eens 100% biologisch!

    € 7,95 € 7,15
  • wijnen van de maand

    Weingut Korrell – Grauer Burgunder Trocken Qba.
    Weingut Korrell – Grauer Burgunder Trocken Qba.

    Rijke en verfijnde Grauburgunder met aroma’s van peer, meloen, appel en brioche. Rond en zacht van structuur, met frisse zuren en een levendige, droge afdronk. Perfect in balans. Heerlijk doordrinkbaar en mooi gastronomisch.

    € 14,25 € 12,85
  • wijnen van de maand

    Weingut Korrell – Little Lion Rosé
    Weingut Korrell – Little Lion Rosé

    Frisse, droge rosé met zalmroze kleur en aroma’s van framboos, rode bessen, citrus en bloesem. Sappig en elegant met levendige zuren. Heerlijk bij lichte, frisse gerechten of als aperitief.

    € 13,50 € 12,15
  • 🍽️ recept & wijn van de maand

    Weingut Korrell – Little Lion Weiß
    Weingut Korrell – Little Lion Weiß

    Little Lion Weiß is een frisse, toegankelijke witte blend. Licht en sappig met zachte rondheid en een verkwikkende, frisse afdronk. Breed inzetbaar aan tafel of als aperitief.

    € 12,50 € 11,25
  • 🍽️ recept & wijn van de maand

    Weingut Korrell – Riesling Trocken
    Weingut Korrell – Riesling Trocken

    Weingut Korrell Riesling Trocken is een frisse, minerale en elegante wijn die uitblinkt bij vis, zeevruchten, sushi en lichte, frisse gerechten.

    € 13,25 € 11,95
  • wijnen van de maand

    Weingut Korrell – Sekt Brut Nature
    Weingut Korrell – Sekt Brut Nature

    Een verfijnde, droge mousserende wijn uit de Nahe, gemaakt volgens de traditionele methode en 36 maanden gerijpt op de gist. De wijn is strak, fris en mineraal, ideaal als aperitief of bij lichte, verfijnde gerechten.

    € 22,50 € 20,25
  • 🍽️ recept & wijn van de maand

    Weingut Korrell – Spätburgunder
    Weingut Korrell – Spätburgunder

    Een verfijnde, soepele en fruitige Duitse Pinot Noir met zachte zuren en een elegante afdronk. Perfect voor liefhebbers van lichte, elegante rode wijnen met veel rood fruit en finesse.

    € 14,95 € 13,45
    13 - 22 van 22 resultaten
  • 1
  • 2
© 2013 - 2026 MiVino - Wijnen & Geschenken | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.