Vermentino | Rolle | Favorita
Van de witte Vermentino druif worden in Italië aantrekkelijke en volle witte wijnen gemaakt. De wijnen zijn sappig en hebben een fijne kruidigheid en goede, zachte zuren met een kleine vleug citrusfruit. Verder hebben de wijnen vaak tonen van noten en rijp wit fruit.
De druif is een echte Italiaanse druif en staat veel aangepland op Sardinië en in Ligurië. De druif is ook wel bekend als Pigato of Favorita. Aangenomen wordt dat de druif identiek is aan de Rolle die in de Languedoc-Roussillon wordt verbouwd.
Wijn - Spijs: Lekker als aperitie, bij pasta vongole, gegrilde groene asperges, salade met venkel of bruschetta met artisjok.
Kelderrestant - 20%
Château Camparnaud - Artist Collection roséChâteau Camparnaud maakt in de Provence wijnen van wereldklasse. Op de Artist Collection staat een schilderij afgebeeld. Bij deze editie van Hubrecht Duijker. Vinpressionist en wijnschrijver. Een Provence rosé van mooie kwaliteit.
€ 13,95 € 11,15- Château Camparnaud - Artist Collection rosé - MAGNUM
Château Camparnaud maakt in de Provence wijnen van wereldklasse. Op de Artist Collection staat een schilderij afgebeeld. Bij deze editie van Hubrecht Duijker. Vinpressionist en wijnschrijver. Een Provence rosé van mooie kwaliteit.
€ 29,75 Kelderrestant - 20%
Château Camparnaud - Esprit BlancChâteau Camparnaud maakt in de Provence wijnen van wereldklasse. Volgens Hubrecht Duijker komen ze zelfs als beste uit de test! De Esprit Blanc is een heerlijke zomerse en lichtvoetige wijn met een fraaie zuurgraad.
€ 10,25 € 8,20- Feudo Arancio Vermentino - Sicilië DOC
Vermentino is een typisch Italiaans druivenras. Het is een verkwikkende en sappige witte wijn die heerlijk is als aperitief, maar die je perfect verder kunt schenken bij verschillende gerechten.
€ 7,75