Gewürztraminer
De Gewürztraminer is een druivenras dat witte wijnen levert, maar wel een licht gekleurde schil heeft. Het druivenras staat vooral veel in Duitsland aangepland en wordt daar ook wel Klevner genoemd. Maar ook in andere landen komen we het ras wel tegen.
Het ras levert wijnen met een kenmerkende smaak en geur. Vaak hebben de wijnen een toets kruidigheid. De wijnen zijn vaak krachtig van geur en smaak, waarin vaak lychee te herkennen is.
Wijn-spijs: De wijnen kunnen veelal uitstekend worden gedronken bij kruidige gerechten en doet het daarom bijvoorbeeld vaak goed in combinatie met Aziatische gerechten.
- Hunky Dory The Tangle - Marlborough
Vol, aromatisch, sappig en fris. Van een niet alledaagse blend van druiven is door het wijnhuis Huia een werkelijk fantastisch lekkere wijn gemaakt! Organic en Vegan - Vegetarian
€ 10,95 Op=Op jaargang
Gemischter Satz - Weingut Frank - OostenrijkGemischter Satz is een uniek samenspel van 5 druivenrassen die gelijktijdig worden geoogst. Een typisch Oostenrijkse fenomeen. Een heerlijk verfrissend en aromatische wijn die zich gemakkelijk laat drinken.
€ 9,25 € 7,40