Ga direct naar de wijnen met je favoriete smaakprofiel

Fris en intens witte wijnWijnen met dit smaakprofiel zijn fris en hebben veel herkenbare smaken van fris zomers fruit, groene paprika's en soms wat witte peper. De geur van de wijn is vaak stuivend en aromatisch. Ze hebben een sappig mondgevoel en knisperende zuren waardoor ze heerlijk zijn om koel te drinken. 

soepel en rond witte wijnDeze wijnen hebben vaak een smaak met rijp fruit en zijn rond in de mond. Ze zijn heel toegankelijk en fijn om te drinken. Ze zijn niet té zuur en té vol van smaak. Makkelijk drinkbare en fijne wijnen.

klassiek en verfijnd witte wijnDe klassieke en verfijnde wijnen hebben een mooie complexiteit met verschillende smaaklagen. De wijnen hebben fijne zuren en zijn subtiel in de mond met een mooie afdronk. Zeer elegante wijnen.

Vol en romig witte wijnEen volle en romige wijn die intens is van smaak. De wijn is vaak rond en zacht in de mond. De wijnen hebben vaak houtlagering gehad, komen uit een warm gebied of zijn gemaakt van aromatische druivenrassen, zoals de Viognier. 


Alle witte wijnen >

per pagina
sorteer op
  • Weisser Burgunder - Ansgar von Clüsserath
    Weisser Burgunder - Ansgar von Clüsserath

    Wat een elegante wijn, Pinot Blanc uit Rheinhessen. De wijn heeft lichte zuren en een lekkere sappigheid van het fruit met een fijne mineraliteit. Een lekkere afdronk maakt het helemaal af.

    € 17,25
© 2013 - 2025 MiVino - Wijnen & Geschenken | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.