De wijnproeverij van 3 mei was een groot succes!
Wat hebben we genoten van de zomerse sfeer, heerlijke wijnen en een fijn assortiment kazen!
Tijdens de proeverij hebben we kennisgemaakt met een aantal nieuwe pareltjes, die nu ook verkrijgbaar zijn in ons assortiment. Enkele toppers die in de smaak vielen:
• Vermentino "Timo" – San Marzano (Puglia)
Fris, fruitig, mineraal, licht kruidig. Uit het zonovergoten wijn uit Zuid-Italië.
• Grechetto "Colli Perugini" – Cantine Goretti (Umbrië).
Een unieke wijn. Niet alleen heel smaakvol, maar ook met een bijzonder etiket dat laat zien of de fles de ideale drinktemperatuur heeft bereikt. Hoe handig is dat?
•Raza Rosada Vinho Verde uit Portugal. Een frisse, licht sprankelende rosé boordevol rood fruit, ideaal als aperitief of bij lichte, zomerse gerechten.
• Gris "Respire" van Cave Sabledoc. We hadden al de Dune in het assortiment, maar nu ook de “Respire” Een verfijnde, frisse rosé uit de Camargue, met elegante aroma’s van bloemen, rood fruit en citrus.
• Micro Cosme Rouge van Château de Saint Cosme. Een wijn die rijpt in een Solera systeem van aaneengesloten vaten wat een unieke multi vintage wijn oplevert. Een zachte en ronde wijn met een vol karakter.
•Chicorico by Granduc. Chicorico is een warmbloedige Spanjaard. Gemaakt van een speciaal geselecteerde blend van Syrah, Cabernet Sauvignon en Tempranillo. Soepel en geurig met een rijke smaak!
Bestel de top 10 wijnen van de proeverij nu met 10% korting!
Wacht niet te lang—proef de zomer terwijl het kan!
En je weet: als je een recept in gedachten hebt en je wilt advies?
top 10 wijnproeverij - 10%
Chicorico by GranducChicorico is een warmbloedige Spanjaard. Gemaakt van een speciaal geselecteerde blend van Syrah, Cabernet Sauvignon en Tempranillo. Soepel en geurig met een rijke smaak!
€ 8,25 € 7,43top 10 wijnproeverij - 10%
De Alberto Verdejo Sobre LíasDe Alberto Verdejo Sobre Lías is een heerlijke, elegante en complexe witte wijn uit het Spaanse Rueda. Een fijne en frisse wijn om lekker van te genieten bij het aperitief maar ook een gastronomische alleskunner.
€ 11,95 € 10,76top 10 wijnproeverij - 10%
Gris Camargue "Respire" – Cave SabledocEen verfijnde, frisse rosé uit de Camargue, met elegante aroma’s van bloemen, rood fruit en citrus. De wijn is perfect bij lichte gerechten, vis, schaal- en schelpdieren, en als aperitief.
€ 10,95 € 9,86top 10 wijnproeverij - 10%
Micro-Cosme Rouge - Château Saint CosmeEen wijn die rijpt in een Solera systeem van aanengesloten vaten wat een unieke multi vintage wijn oplevert. Een wijn om van te genieten en om te ontdekken. Een zachte en ronde wijn met een vol karakter.
€ 11,25 € 10,13top 10 wijnproeverij - 10%
Micro-Cosme Blanc - Château Saint CosmeHet voluptueuze van de Viognier gaat hand in hand met stuivende en frisse expressiviteit van de Sauvignon Blanc. Een onweerstaanbare wijn om van te genieten!
€ 11,25 € 10,13top 10 wijnproeverij - 10%
Radacini Sparkling Pinot Grigio BlushRadacini Sparkling Pinot Grigio Blush is een elegante, frisse en fruitige mousserende rosé die breed inzetbaar is bij lichte, zomerse en feestelijke gerechten. Serveer goed gekoeld voor het beste resultaat!
€ 7,75 € 6,98top 10 wijnproeverij - 10%
San Marzano - Timo VermentinoTimo Vermentino van San Marzano is een frisse, elegante en licht kruidige wijn die het beste tot zijn recht komt bij lichte mediterrane gerechten, vis, zeevruchten en frisse salades.
€ 9,50 € 8,55top 10 wijnproeverij - 10%
Weingut Korrell – Sekt Brut NatureEen verfijnde, droge mousserende wijn uit de Nahe, gemaakt volgens de traditionele methode en 36 maanden gerijpt op de gist. De wijn is strak, fris en mineraal, ideaal als aperitief of bij lichte, verfijnde gerechten.
€ 21,95 € 19,76top 10 wijnproeverij - 10%
Nittnaus Selection Zweigelt Rosé - BurgenlandNittnaus Zweigelt Rosé is een verfrissende, fruitige en licht kruidige rosé uit Burgenland, perfect bij zomerse gerechten, lichte maaltijden en als aperitief.
€ 10,25 € 9,23top 10 wijnproeverij - 10%
Cantine Goretti - Grechetto Colli PeruginiGrechetto Colli Perugini is een frisse, fruitige en elegante witte wijn uit Umbrië, perfect bij lichte gerechten, vis en als aperitief. Leuk detail: Het etiket geeft de temperatuur van de wijn aan!
€ 15,95 € 14,36