Borrelwijnen
Bij de borrel serveer je vaak lekkere hapjes en daar hoort ook een lekker glas wijn bij. Maar, borrelhapjes is een ruim begrip en zoveel mensen zoveel smaken. Kies daarom een toegankelijke, frisse wijn, die niet te dominant is van smaak maar wel body heeft. Zo past de wijn bij allerlei verschillende gerechtjes en vinden veel mensen hem lekker om te drinken. Om de keuze makkelijk te maken hebben we alvast een aantal van deze wijnen voor je op een rij gezet.
Sensibel - by LatúeSoepele en sappige rode wijn waarin volop rood fruit tot uitdrukking komt, ondersteund door een hint kruidigheid. Deze Sensibel, beter bekend als Tempranillo is een goed voorbeeld van hoe lekker biologische wijnen (kunnen) zijn.
€ 7,95
Smiling Donkey - DouroEen volle en rijke Portugese wijn met een zwoel karakter. Vanwaar de naam? Van iedere fles wordt een deel van de opbrengst gedoneerd aan AEPGA een initiatief ter bescherming van de ezel in Portugal!
€ 11,95
Verdejo - by LatúeEen overtuigende wijn met heerlijk rijp fruit, een fijne frisheid en met een sappige, lange afdronk. De wijnen van de Verdejo druif uit Spanje, zijn niet meer weg te denken! En deze wijn van Latúe is ook nog eens 100% biologisch!
€ 7,95Kelderrestant
Viña Tres Mosqueteros - Chardonnay SuperiorIn de wijnen van de Superior range ligt de nadruk op het mooie fruit. En dat proef je terug in deze Chardonnay. Zacht van smaak, rijk aan tropisch fruit en heerlijk drinkbaar.
€ 7,25 € 5,80Kelderrestant
Viña Tres Mosqueteros - Sauvignon Blanc SuperiorLekker frisse en vrolijke wijn met aangenaam veel smaak! Perfect bij de borrel of zomaar op een zomerse avond. Maar ook perfect bij verse vis en salades.
€ 7,25 € 5,80NIEUW
Vincent Bouquet ChardonnayEen volle en sappige wijn die na de vergisting op RVS een korte houtrijping heeft gehad, wat de wijn lengte geeft. Een smaakrijke wijn die een mooie frisheid combineert met lichte romigheid.
€ 7,95NIEUW
Vincent Bouquet MerlotWeelderige wijn met een volle smaakbeleving en een zijdezachte textuur. Veelzijdige wijn die goed zo kan worden gedronken of bij een kaas-/borrelplank, maar die ook met gemak geschonken kan worden bij verschillende gerechten.
€ 7,50Top 10 - wijnproeverij
Vincent Bouquet RoséEen zomerse, bleekroze wijn. Een expressieve en verkwikkende wijn met zomers rood fruit, dat wordt ondersteund door citrus en een tikkeltje pittigheid van wat peper. Niet alleen lekker op een zomers terras, maar ook bij gerechten.
€ 7,50 € 6,75
Weingut Korrell – Little Lion RoséFrisse, droge rosé met zalmroze kleur en aroma’s van framboos, rode bessen, citrus en bloesem. Sappig en elegant met levendige zuren. Heerlijk bij lichte, frisse gerechten of als aperitief.
€ 13,50🍽️ recept
Weingut Korrell – Little Lion WeißLittle Lion Weiß is een frisse, toegankelijke witte blend. Licht en sappig met zachte rondheid en een verkwikkende, frisse afdronk. Breed inzetbaar aan tafel of als aperitief.
€ 12,50