soepel en rond witte wijnDeze wijnen hebben vaak een smaak met rijp fruit en zijn rond in de mond. Ze zijn heel toegankelijk en fijn om te drinken. Ze zijn niet té zuur en niet té vol van smaak. Makkelijk drinkbare wijn om relaxed van te genieten.

Kenmerkende aroma’s: Deze wijnen kenmerken zich door ronde subtiele en zachte geuren. Denk aan appel, (kwee)peer, amandelen en een klein beetje kruiden.
Wijn-Spijs: Veel mensen kunnen deze wijn waarderen en daarom is hij bij uitstek geschikt bij een borrel of bij gerechten zonder uitgesproken smaken of zuren.
Bijvoorbeeld: Denk aan een lunch, pastasalade, risotto, ceasar salad, klassiek klaar gemaakte asperges en gerechten met ei of kip.

per pagina
sorteer op
  • NIEUW

    Alma Serena Ribera del Duero Verdejo
    Alma Serena Ribera del Duero Verdejo

    Een frisse, aromatische en Biologische Verdejo uit het Spaanse Rueda. Korte rijping op de fijne lies zorgt voor extra ronding en textuur. De combinatie van fruit, kruidigheid en frisheid maakt de wijn veelzijdig aan tafel.

    € 10,50
  • NIEUW

    Ciel de Velours Blanc Grande Réserve
    Ciel de Velours Blanc Grande Réserve

    Een blend van Chardonnay, Grenache Blanc, Rolle (Vermentino) en Marsanne. De verschillende druiven vullen elkaar mooi aan. een mooie balans tussen fruit, frisheid en romigheid. Een subtiele houttoets geeft de wijn extra diepgang!

    € 9,75
    37 - 38 van 38 resultaten
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
© 2013 - 2026 MiVino - Wijnen & Geschenken | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.