Port & Meer

Naast onze wijnen hebben we tevens een kleine selectie andere dranken in ons assortiment, zoals grappa, limoncello, port en sherry. Dranken die een gezellig diner compleet maken.
 


Port in de mix? Doen! 
Port is niet alleen lekker in de winter of bij een kaasplankje. Maar ook perfect om mee te mixen.
Download het receptenboekje om inspiratie op te doen en zelf aan de slag te gaan.
Vul je koelkast met ijsklontjes en port en maak er een gezellige avond van. Proost!

per pagina
sorteer op
  • Laura Dark Moscatel - Barbadillo
    Laura Dark Moscatel - Barbadillo

    Laura Dark Moscatell van Barbadillo is heerlijk vol en zoet met een zachte afdronk. Een perfecte begeleider van het dessert maar ook heerlijk als aperitief.

    € 20,50
  • Recioto della Valpolicella Valpantena - Bertani
    Recioto della Valpolicella Valpantena - Bertani

    Laat je verrassen door deze zoete dessertwijn. Net als Amarone gemaakt van ingedroogde druiven, waardoor een natuurlijke zoetheid ontstaat. Ken je Amarone, dan heb je een goed idee van de mooie smaaktonen die je kunt verwachten.

    € 32,50
  • NIEUW

    Spritz Citron & Basilic - Les Jamelles
    Spritz Citron & Basilic - Les Jamelles

    Een eigentijdse, zomerse en frisse interpretatie van de Spritz. Dankzij zijn levendige zuren en subtiele kruidigheid is het een veelzijdige aperitiefdrank voor lange zomerse middagen en gezellige borrels op het terras.

    € 8,95
    25 - 27 van 27 resultaten
  • 1
  • 2
  • 3
© 2013 - 2026 MiVino - Wijnen & Geschenken | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.