🍽️ recept & aanbieding

Rotari Cuvée 28 brut

artikel 309 van 406
€ 14,50 € 13,05 (inclusief btw)
terug naar overzicht

Rotari Cuvée 28 brut
Prosecco is een feestelijke wijn bij uitstek. Deze prosecco, is net als Champagne gemaakt volgens de Méthode Traditionelle ofwel Metodo Classico. Deze mousserende wijn uit het noorden van Italië, is gemaakt van 100% Chardonnay en is uitermate elegant en complex. 

Proefnotitie: 
Sprankelend wit geel, met e
en elegante neus, die vol is met zacht vers en rijp (geel) fruit en wat brioche.
Een elegante en fijne mousse. De wijn heeft een lange lagering van 36 maanden op fles gehad, wat een complexe smaak oplevert met mooi geïntegreerde smaken en brioche. De zuurgraad is plezierig en verfrissend.

Drink deze wijn bij:
Deze Prosecco is natuurlijk een feestelijke wijn bij uitstek die op verschillende momenten gedronken kan worden. Hij combineert ook uitstekend met verschillende gerechten, zoals frisse garnalencocktail, cocquilles, lichte kipgerechten en salade met gerookte kip.

Bij deze wijn geven we je graag het recept van een amuse: Hartige panna cotta met mortadella. > Ga naar recept.
Rotari Cuvée 28 Brut vormt een elegante tegenhanger voor dit gerecht. De frisse mousse en levendige zuren snijden mooi door de romige textuur van mascarpone en ricotta, terwijl subtiele tonen van appel en brioche prachtig aansluiten bij het krokante bladerdeeg. De droge stijl brengt balans bij de zachte mortadella en hint van balsamico. En, het is natuurlijk een mooi feestelijk begin van je diner!

​​Wil je extra wijnadvies? Belapp of mail

specificatie omschrijving
Druivensoort Chardonnay
Serveertemperatuur 8 - 10 C°
Smaakprofiel delicaat, elegant, complex, mousserend
Op dronk nu op dronk of kort bewaren
Wijnhuis Rotari
Land Italië
Wijnstreek Trento - Zuid Tirol
© 2013 - 2026 MiVino - Wijnen & Geschenken | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel

Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.