Geschenkkist Vol d'Anima Raimat - Blanco & Tinto
terug naar overzichtVol d'Anima Raimat - Blanco & Tinto - Originele geschenkkist
Een stijlvol wijncadeau met twee prachtige Vol d’Anima-wijnen van Raimat, gepresenteerd in een geschenkkist met een elegante opdruk van het betoverende wijngebied Costers del Segre. Een geschenk dat gegarandeerd in de smaak valt – perfect voor de wijnliefhebber of om te delen tijdens een gezellig diner. De Tinto is expressief, rijk en soepel; de Blanco romig, sappig en vol levendigheid. Samen vormen ze een heerlijke ontdekking uit het zonnige hart van Catalunya, 100 kilometer ten westen van Barcelona.
Proefnotitie Vol d'Anima Blanco:
Niet alleen een mooie fles om te zien met de Mediterraans aandoende tegels op het etiket, maar belangrijker nog een heerlijke wijn om te drinken.
De wijn is licht geel van kleur met een zacht groene waas en heeft een aantrekkelijke geur met veel zomers fruit, zoals steenfruit, meloen en citrus.
De wijn is romig en sappig met een lange afdronk met een heerlijke, verfrissende toets citrus.
Drink deze wijn bij:
De wijn combineert prima met Risotto met lente groentes, stevige witte vis, gebraden kip uit de oven of van het spit en witte schimmelkazen.
Proefnotitie Vol d'Anima Tinto:
Over alles is nagedacht bij deze wijn. Zelfs over het mooie etiket dat de wijn een Spaans karakter mee geeft.
De wijn is kersenrood van kleur met tinten granaat. De geur is explosief en komt naar je toe. Donker fruit, kersen, olijven, vanille, cacao, koffie en kruiden. Ondanks de hoeveelheid mooi harmonieus.
In de rijke smaak komen de geurtonen goed tot uitdrukking. De tannines zijn aanwezig maar goed geïntegreerd en soepel. De afdronk is mooi lang.
Drink deze wijn bij:
Rode wijn liefhebbers kunnen heerlijk van de wijn genieten met een stukje stevige kaas.
De wijn is ook een goede begeleider bij stoofpotjes, huisgemaakte hamburgers van de gril en risotto met paddenstoelen.
We voorzien uw geschenk graag van een (wijn)beschrijving. Deze kan worden voorzien van uw persoonlijke boodschap en logo. Tevens versturen wij uw geschenken graag voor u!
Wil je extra wijnadvies? Bel, app of mail.
| specificatie | omschrijving |
|---|---|
| Druivensoort | Chardonnay en Xarel.lo | Cabernet Sauvignon, Tempranillo, Syrah |
| Serveertemperatuur | 10 | 16 - 18 C° |
| Smaakprofiel | romig, sappig, opgewekt | expressief, rijk, soepel |
| Op dronk | nu op dronk of een circa 3 jaar bewaren |
| Wijnhuis | Raimat |
| Land | Spanje |
| Wijnstreek | Costers del Segre - Catalunya |
| Wijnbouw | Ecologisch |